Bravantický kapřík 12-ti hodinový závod 30.4.2022
Bravantický KAPŘÍK
dvanácti hodinový závod
Kde: Bravantická přehrada č. 471143
Kdy: 30.4.2022
Prezentace: 4:00-5:00 hod.
Losování a přesun na lovná místa: 5:00-6:00 hod.
Startovné: 350,- Kč při registraci předem, 400,- Kč na místě v den závodu.
Začátek závodu: 6:00 hod.
Konec závodu: 18:00 hod.
Vyhlášení výsledků: 18:30-19:00 hod.
Pravidla závodu:
- Loví se na 2 pruty, úniková montáž
- Položená, plavaná
- Chytá sed systémem "CHYŤ A PUST"
- Krmení na lovném místě povoleno po zahájení závodu
- Bodované ryby: Kapr, Amur, Lín 1 cm = 1 bod.
- Měření ulovené ryby provede sektorový rozhodčí, který následně zapíše rybu bodovací karty.
- Přehrada bude mít 3 sektory: Při hrázi, střed, mělčina.
- Doporučena podložka pod ryby.
- Počet závodních míst je omezen na 60. Nutná rezervace!
- Závod se uskuteční za každého počasí
Ceny pro vítěze:
1.místo / nejvyšší počet bodů - 5.000,- Kč
2.místo / největší ulovená ryba - 3.000,- Kč
3.místo / nejvyšší počet bodů v sektoru "A" - 2.000,- Kč
3.místo / nejvyšší počet bodů v sektoru "B" - 2.000,- Kč
3.místo / nejvyšší počet bodů v sektoru "C" - 2.000,- Kč
Pořadatel si vyhrazuje právo učinit změnu v propozicích.
Zaplacením startovného dávají soutěžící souhlas s pořizováním fotografií a jejich použití na webech stránkách ČRS MO Bravantice a jejich kanálech pro propagaci sportovního rybolovu.
Všichni soutěžící loví na svou zodpovědnost!
Jak se přihlásit:
Pro přihlášení volejte pana Mynáře Miroslava tel. 730 521 443 nebo e-mail. mynarmirek@seznam.cz
Počet přihlášených bude zveřejněn na konci tohoto článku.
Po celou dobu závodu bude zajištěno občerstvení!
Na setkáni s vámi se těší výbor ČRS MO Bravantice
"Petru Zdar"
Seznam přihlášených závodníků:
1. Stejskal Jaroslav 31. Krásná Kateřina 61. Hlaváček David
2. Žurek Jan 32. Šeliga vít 62. Gajdoš Roman
3. Žurek Jan / mladší 33. Rosenzveig Rostislav 63. Gajdoš Jaroslav
4. Staněk Pavel 34. Tomíček Josef 64. Harabiš Martin
5. Paťava Jiří 35. Sojková Michaela 65. Maleňák Josef
6. Jiříček Pavel 36. Kvaš Jiří 66. líčka Lumír
7. Kudla Zdeněk 37. Špalek Miroslav 67. Balcarová Jana
8. Vidiolek Jakub 38. Pexa Lubomír
9. Damborský Jiří 39. Cilecek Tomáš
10. Krásná Kateřina 40. Mrkva Josef
11. Lichnovský Jan 41. Fajkus Milan
12. Valečko Karel 42. Bureš Zdeněk
13. Valečko René 43. Hanko Pavel
14. Adamčík Aleš 44. Valčík Zdeněk
15. Janík Stanislav 45. Černý Jan st.
16. Job Ladislav 46. Černý Jan ml.
17. Kršňák Petr 47. Kaluža Karel
18. Vondra Ivo 48. Trexler Aleš
19. Ivaniš Petr 49. Babinský Henryk
20. Bůček Dalibor 50. Koláček Pavel
21. Haspica Martin 51. Konvica Milan
22. Majerek Štěpán 52. Smolková Jana
23. Kratochvil Milan 53. Warlo Miroslav
24. Fic Tomáš 54. Mokrý Josef
25. Mička Ondřej 55. Matzner Libor
26. Hasalík Ladislav 56. Novotný Michal
27. Jančar Stanislav 57. Jaroš René
28. Bajger Jaroslav 58. Lecová Kateřina
29. Čermák Vratislav 59. Mesarik Michal
30. Adámek Stanislav 60. Šimeček Šimon
JIŽ PLNĚ OBSAZENO!!!